Zdravím,chtěl jsem se jenom zeptat,jestli nemáte foto té staré čundrácké boudy na Sovinci,dík.
23.06.2012
• Petra z Libomyšle | 23.06.2012 22:07:00 | IP: 88.102.---.---
Ahoj,prohlížim Vaše stránky a je fajn, že jste uchovali takový materiál. Je to fajn a mockrát bych se ráda vrátila v čase s Vámi o hodně zpátky.Snad někdy ještě ahoj Petra
01.02.2012
• křovák z Plzně | 01.02.2012 10:22:09 | IP: 89.102.---.---
Ahojky kamarádi, děkuju za to, že jste si vybrali náš Humbaj vor na Vaše stránky. Moc se mi stránky líbí a ta muzika - supr, moje krevní skupina. Vše OK přeju hodně alkovody a snad na Berounce naviděnou. Ahoj Humlík